#1 2014-03-04 18:43:42

Fushida

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-26
Posty: 59
Punktów :   

Zasady Dla Zarządu

Witam, Tutaj mam kilka zasad skierowane dla zarządu w tym mnie, mamy utrzymywać się tych zasad, aby nie było skarg na nas, a co za tym idzie złej opinii o Fam, więc najpierw część LoD, będzie tego najwięcej, jak coś będzie trzeba dopisać to dopiszę:
1.Na LoD pt rozdaje najwyższy zarejestrowany rangą. Nie ma samowolnego rozdawania pt przez zarząd dobierając do sb inne osoby, tylko robi to osoba z najwyższa rangą, czyli szef.
2.Jeśli nie ma szefa to rozdaje je Zastępca, z utrzymaniem zasady "Nie zezwala się na wybieranie samowolnie pt przed LoD. Jedynie jeśli szef lub zastępca/zarządca zezwoli. (wspomnę też że tyczy to się również zarządu, zarząd na końcu dobiera sb pt aby było to z korzyścią dla innych)"
3.Jeśli nie ma Natki pt rozdaje Ala, bądź Piotrek w przypadku nie obecności szefa oraz zastępcy rozdaje zarządca, stosując się do zasad opisanych w tym wątku.
4.Na LoD Foski zbiera Nat (lisica52),a jeśli jej nie ma to Ala (TaJedyna:)) lub inne zarzo, Foski zebrane przekazywane są Natalii jeśli jest, jednakowoż jeżeli nie ma jej to Wstawiane do Magazynu rodzinnego skąd Natalia będzie je wyciągać.
5.Drop z LoD (Nie liczymy Potków które lądują do kieszeni luracza) zbiera ustalona wcześniej osoba z zarządu, drop ten zostanie sprzedany i przeznaczony na wydanie ich na Pieczęcie (Takie jak Cuba, Xysa, Castra)

Glaca:
1.Tak zwane pt na Glacy, do pt silniejszych dochodzi osoba słabsza (Z niższym LVL), aby taka osoba również zebrała pkt, potrzebne na Rajdy (Jest to w tym ponieważ zarząd jest zwykle silniejszy od przeciętnego Członka Rodziny).
Rajdy:
1.Pacz 5 zasada LoD
Outy:
1.Po wyrzuceniu kogoś z rodziny proszę o napisanie w specjalnym temacie przeznaczonym do tego, aby opisać przyczynę i okoliczności wyrzucenia danej osoby z Fam, ponieważ mam dość użalających się osób na szepcie, privach czy notach.

Jeśli te zasady nie będą przestrzegane będę zmuszony do obniżenia Rangi Zastępcy do Zarządcy aż do Członka Rodziny, albo z Zarządcy do Członka, mam nadzieję że się rozumiemy, życzę miłej gry i godnego reprezentowania naszej Fam.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.301bbo.pun.pl www.javaity.pun.pl www.pierwszac.pun.pl www.heroes3liga.pun.pl www.kpoptown.pun.pl