#1 2014-08-28 15:19:16

Lemon™

Gość

Lemon™

Nick:
Lemon™

Profesja:
Łucznik

Poziom Postaci:
35, wciąż pnie się w górę.

Poziom Profesji:
19, też wzrasta.

SP Jakie Posiadacie:
Rang 27+4 ( spalony, raczej nie będę kupował kamienia ożywienia (czy jak to się zwie)), sin 27+2, wk 1j., sp7 1j. (dropnięte wojem, jeden z powodów, dla których przeniosłem się na łucznika.

Wiek:
Mam 15 lat.

Dlaczego Chcesz do Nas dołączyć:
Powodów nie jest wiele. Po pierwsze determinacja zarządu, władz fam. Już dawno widziałem waszą fam, potem jej nie było. Potem wracała. Dobrze, że nie została do końca "olana" przez szefową. Forum! Oh, jak to dobrze, że istnieje. O wiele ułatwia organizację. Wspólne miejsce afczenia też jest plusem. W jakiś sposób wzmacnia "rodzinne" więzi. No i oczywista jest aktywność graczy. No.. Często i gęsto was widuję.

Czego Oczekujesz od Fam:
Oczekuję miłej atmosfery, pomocy, osób z którymi czas spędzany w grze będzie milszy.

Co byś mógł Zaoferować Fam:
Swoją osobą mogę wnieść doświadczenie, jestem dość starym graczem (4 lata  z życia). Humor, jestem raczej dowciapny. No i co by tu jeszcze napisać... Pomoc, mogę służyć radą innym.

Od Siebie:
Okay. Jestem Wojtek, mam 15 lat. Już niedługo idę do III Gimn. Nie mam jeszcze określonych planów na przyszłość. Raczej pójdę do ogólniaka. Lubię gotować. Znaczy... Żadne wielkie gotowanie, z przepisem każdy umie. Jednak to, że z np. surowego mięsa zrobię coś, co smakuje innym sprawia mi satysfakcję. Lubię czytać, szczególnie książki fantasy, przygodowe, kryminały. Najlepiej, gdy to wszystko jest połączone w jednym. Jak na razie, książką która w zadowalającym stopniu zaoferowała mi te trzy elementy była ostatnia część "Zwiadowców" pt. "Królewski zwiadowca".
To tyle o mnie, liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania.
Pozdrawiam, Wojtek (Lemon)

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nokia5300.pun.pl www.poradnikmargo.pun.pl www.apocalypseraiders.pun.pl www.swiat-pokemon.pun.pl www.chaotic-game.pun.pl