#1 2014-02-16 21:33:36

Fushida

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-26
Posty: 59
Punktów :   

Heartstone: Heroes of Warcraft

Cześć ziomki i zomalki (chyba tak to się odmienia ._.)
Chciałbym wam zaproponować pewną grę multi zwaną Heartstone twórców Blizzard.
Jest to gra karciana na Podstawie słynnego WoW'a który jak wiecie jest płatny ;/
Ale nie martwcie się Heartston jest całkowicie za Free, no chyba że chcecie się wspiąć na wyżyny szybciej niż inni to możecie bulić gruby chajs za paczki z Kartami xd
To ja może objaśnię pokrótce o co chodzi w Heartstone, tak więc, jest to karcianka, tworzymy w niej własne Decki( czyli talie dla niewtajemniczonych) którymi możemy grać z innymi ludźmi, oraz botami, mamy w tej grze 9 bohaterów i każdy z nich ma inny specyficzny styl gry oraz moc (tak zwany Hero Power) nie omieszkam także napisać że aby odblokować tych bohaterów trzeba z nimi najpierw stoczyć walkę treningową, albo pokonać przeciwnika który ma bohatera którego my nie mamy (Fuck trochę to zagmatwane ale wiecie o co comone xd)
Ja byłem już zarejestrowany w Zamkniętej becie ale niezbyt długo, ale mogę wam pomóc w składaniu własnego decku, strategi i takich tam.
W Hearstone mamy także tryb areny w którym nie jestem zbyt dobry (mój naj wynik to 4/3)
Na arenie składamy Deck z Losowych kart, w skrócie musicie mieć potężnego farta abyście złożyli deck którym możecie dobic nawet 12/0 (ja go nie mam wiec sie nie dziwcie xd)
Mam nadzieje że kogoś zainteresuje i bd z kimś mógł poćwiczyć, abyśmy się stali lepszymi graczami
Pozdrawiam i naprawdę gorąco polecam wielbicielom TCG (Trading Card Game Chyba XD)
Link macie tutaj: http://eu.battle.net/hearthstone/pl/

Offline

 

#2 2014-02-17 06:25:10

 lisica52

(Mod) Jednorożcolama:3

status Prosiaczek =3
Posiadam ;3
Call me!
Skąd: W krzaczkach ;3
Zarejestrowany: 2013-12-27
Posty: 46
Punktów :   

Re: Heartstone: Heroes of Warcraft

To lepsze jest Wizard101 tez w stylu kart. Tylko biegamy bohaterem wykonujemy misje (przewaznie takie aby stoczyc bitwe na karty) jest to gra magiczna. Rózni bohaterowie stają w kółeczku i zaczyna sie walka. Kazdy grcz po koleji wybiera karte i przeciwnika na którego chce jej uzyć. Również można walczyć z potworami. Nie bd sie rozpisywać bo i tak juz w tą gre nie gram ale polecam osobą które lubią zarówno karcianki jak i gry typu nostale. Jeśli by ktoś chcial zagrac to moge ściągnąc ponownie i grac z nim ,


Nie znasz? Nie oceniaj... gdyż pozory mylą słonko :] Zacznij wytykac błędy DOPIERO gdy bedziesz mnie znac w 100%. ;3

ORTO TO PODSTAWA, UMIESZ ALBO NIE POKAZUJ MI SIE NA OCZY XD 

Offline

 

#3 2014-02-17 07:17:11

Fushida

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-26
Posty: 59
Punktów :   

Re: Heartstone: Heroes of Warcraft

nawet jak bys chciała to gra stała sie płatna, nie płacisz abonamentu miesięcznego ale odblokowujesz obszary za prawdziwe pieniądze, tak wiec pograsz sb do max 10 lvl za free a potem musisz płacić za obszary, wiem bo sam w to od czasu do czasu gram, mam w niej chyba 38 lvl i całkiem pokaźny deck składany na ogniu, życiu i lodu ale jesli masz ochotę pograć od początku to mogę zrobić specjalnie nowego bohatera

Offline

 

#4 2014-02-17 14:58:28

 lisica52

(Mod) Jednorożcolama:3

status Prosiaczek =3
Posiadam ;3
Call me!
Skąd: W krzaczkach ;3
Zarejestrowany: 2013-12-27
Posty: 46
Punktów :   

Re: Heartstone: Heroes of Warcraft

Grać moge, no ale nwm czy się opłaca pobierać jak można grać tylko do 10lvla za darmo
Albo że coś źle zrozumiałam !? xd


Nie znasz? Nie oceniaj... gdyż pozory mylą słonko :] Zacznij wytykac błędy DOPIERO gdy bedziesz mnie znac w 100%. ;3

ORTO TO PODSTAWA, UMIESZ ALBO NIE POKAZUJ MI SIE NA OCZY XD 

Offline

 

#5 2014-02-17 16:05:15

Fushida

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-26
Posty: 59
Punktów :   

Re: Heartstone: Heroes of Warcraft

Nom dobrze zrozumiałaś 10 albo 15 lvl za free a potem odblokowujesz obszary za realna kase, czyli w tym przypadku korony
Ale zawsze możesz poprosić rodziców o kase na telefon aby kupić korony xd

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.legendsoflodz.pun.pl www.souleaterpbf.pun.pl www.festeboyen.pun.pl www.fcm.pun.pl www.lineage2noobs.pun.pl