#1 2014-03-04 18:46:33

Fushida

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-26
Posty: 59
Punktów :   

Outy

Tutaj proszę o pisanie przyczyny wyrzucenia danej osoby z Fam, proszę nie pisać postów typu "Bo to Noob" bo to nie będzie brane pod uwagę, Przyczyna ma być rozwinięta.

Offline

 

#2 2014-03-12 15:55:45

 lisica52

(Mod) Jednorożcolama:3

status Prosiaczek =3
Posiadam ;3
Call me!
Skąd: W krzaczkach ;3
Zarejestrowany: 2013-12-27
Posty: 46
Punktów :   

Re: Outy

Żeby nie było napisze tutaj czemu wyrzuciłam pare osób ;_;
A więc..

sfiruska123 - noob ciągle nie pasowało jej pt na lod wgl brak orto i kazdy to potwierdzi. Ona zostałą wyrzucona juz dawno ale zaczeła mi znowu truć dupe (za przeproszeniem) dlatego pisze żeby nie było problemów jak do cb napisze XD

Loko123 (chyba) - wywalony poniewaz kłócił sie z innymi na ogólnym przy czym psuł reputacje naszej fam oraz troche orto i był natrętny.

Jeśli o kimś zapomniałam to dopisze później, bo narazie nic mi sie nie przypomina xd


Nie znasz? Nie oceniaj... gdyż pozory mylą słonko :] Zacznij wytykac błędy DOPIERO gdy bedziesz mnie znac w 100%. ;3

ORTO TO PODSTAWA, UMIESZ ALBO NIE POKAZUJ MI SIE NA OCZY XD 

Offline

 

#3 2014-03-12 22:10:33

Fushida

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-26
Posty: 59
Punktów :   

Re: Outy

Okej odnotowane, jbc bd dopiero po weekendzieponiewaz zostalo mi jeszcze kilka spraw do zrobienia, i odnotowujcie dalej, przynajmniej bd wiedziec kogo na przyszlosc na zapraszac

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pierwszac.pun.pl www.heroes3liga.pun.pl www.javaity.pun.pl www.fizjo-wsz.pun.pl www.kpoptown.pun.pl